Eko-trans: szamba betonowe
Szamba Betonowe sep Oferta sep CENNIK sep Opinie o nas sep Artykuły sep WAŻNE sep Kontakt

Szamba Betonowe Dowóz i montaż do woj. Opolskiego

Olbrzymie problemy naszego kraju, jeżeli chodzi o wybudowanie w Polsce sprawnej i funkcjonalnej kanalizacji, wynikają przede wszystkim z niezwykle przestarzałego systemu kanalizacyjnego, do którego po prostu nie da się dobudować kolejnych elementów kanalizacyjnych. Dlatego w wielu miastach Polski, kanalizacja musi być całkowicie modernizowana, co ma istotny wpływ na koszty oraz na czas podłączenia. Dlatego nawet w bardzo dużych miastach, jeżeli chodzi na przykład o województwo opolskie istnieje konieczność budowy szamb. Często ta konieczność dotyczy nawet mieszkańców tak zwanego ścisłego centrum. Tym samym nawet dobrej jakości kanalizacja miejska, może zwyczajnie nie sięgać w konkretne miejsce. Dlatego też szamba betonowe są w wielu miejscach koniecznością. Większości z nas, takie szambo kojarzy się przede wszystkim z nieprzyjemnym zapachem, problemem oraz koniecznością regularnych opłat i wypompowywania oraz czyszczenia szamba. Jest to tylko w niewielkim stopniu prawdą. Bowiem jak wiadomo przy dobrej jakości szambach, zbiorniki są w stanie wytrzymać zdecydowanie więcej, są o wiele bardziej pojemne, natomiast łatwość opróżniania szamba i jego ewentualnego czyszczenia jest dużo większa.

Firma Eko-Trans, jako jedna z pierwszych wdrożyła w Polsce właśnie takie przyjazne użytkownikowi szamba betonowe. Oczywiście województwo opolskie jest jednym z miejsc, gdzie takie szamba można zamontować. Bardzo zwarta i sztywna konstrukcja pozwala nawet na bardzo głębokie osadzenie, natomiast nowoczesna technologia pozwala również na sprawne pozbywanie się przykrych zapachów w szambie. Tym samym szambo takie jest zdecydowanie bardziej przyjazne użytkownikowi, niż tradycyjne szamba szalunkowe, nie mówiąc już o szambach, które są wykonywane bez projektów i odpowiednich norm budowlanych dotyczących takich konstrukcji. Profesjonalne firmy są w stanie zapewnić wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo co jest chyba najważniejszym aspektem, jeżeli chodzi o typowe szambo, które jest stosowane w polskich warunkach. Tym bardziej, jeśli można dzięki osadzeniu takiego szamba zaoszczędzić sobie przykrych zapachów.

KONTAKT

504 154 591

 


Wyświetl większą mapę

Dokumenty,teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.szambo.go3.pl są własnością firmy Eko-Trans o ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość serwisu oraz innych publikacji autorstwa firmy Eko-Trans podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Eko-Trans.
Mapa Strony sitemap Mapa Strony